Купівля квитка онлайн

Купівля квитка онлайн

  1. Виберіть цікавий для вас фільм і час сеансу. Клік на часу сеансу відкриє сторінку покупки квитків онлайн. Переконайтеся в тому, що обраний кінотеатр, дата, фільм, зал і технологія показу відповідають вашим бажанням.
  2. На схемі залу, виберете сподобалися місця, представлені у вигляді кольорового квадратика, де колір відповідає вартості квитка. Легенда з розшифровкою колірної вартості місць розташована поруч з схемою залу. Якщо замість квадратика відображена іконка чоловічка, значить місце зайняте.
  3. Коли ви зробили вибір місць, клікнувши на них, ваш вибір відзначиться і відобразиться в колонці обраних параметрів вашої покупки. Переконавшись в правильності вашого вибору, натисніть велику червону кнопку "Купити квиток" для переходу до авторизації та вибору засобів платежу за квитки.
  4. Ви можете авторизуватися на сайті, щоб мати доступ до придбаних квитків / замовленнями з будь-якого комп'ютера і браузера. Якщо ви не бажаєте авторизуватись, ви можете зробити покупку без авторизації, заповнивши всі необхідні поля. На вказану Вами пошту прийдуть куплені квитки і далі система запропонує вам вибрати засіб платежу.
  5. Виберете один із запропонованих способів оплати. Якщо якийсь системи або процесингу немає, значить, вони не доступні для використання в даному випадку. Після чого вам буде відображений ваш вибір, розрахована вартість покупки і показана інформація про застосовані дисконтах, якщо такі є. Переконайтеся в правильності вибору і розрахованої ціни квитків. Обов'язково ознайомтеся з правилами покупки / повернення квитків онлайн, при переході до наступного етапу, вважається, що ви прийняли дану публічну оферту.
  6. Після чого натисніть кнопку "Оформити замовлення" і система перенаправить Вас на платіжну сторінку банку або процесингу для введення реквізитів вашої карти або іншого засобу платежу. На це відводиться 15 хвилин, в які необхідно вкластися для успішної покупки.
  7. Після введення реквізитів Ви повернетеся на сторінку Вашого замовлення, де через кілька секунд після обробки платежу Вам відобразиться ваші квитки, в разі успішної оплати, або ж повідомлення про невдалу оплату. За номером вашого замовлення ви можете отримати консультації в службі підтримки.
  8. Куплені квитки Ви зможете побачити в особистому кабінеті і повернутися до них у будь-який час для роздруківки або перегляду їх вмісту, де головним є код квитка, який необхідний для проходу в зал. Також, квитки будуть відправлені на зазначену Вами, при купівлі квитків, електронну пошту.
  9. Деякі кінотеатри вже зараз мають засоби автоматизованого контролю електронних квитків, для входу в зал для глядачів вам не потрібно відвідувати касу і обмінювати ваші електронні квитки на паперові. Досить роздрукувати або в деяких випадках просто показати квитки на екрані для сканування і перевірки достовірності. Надати роздруковані квитки потрібно в кінотеатри з тимчасово відсутніми засобами автоматизованого контролю електронних квитків. Для перегляду подробиць і друку квитків натисніть посилання «Роздрукувати квитки».
  10. Ви завжди можете ознайомитися з правилами купівлі / повернення квитків онлайн, звернутися за допомогою в службу підтримки, отримати інструкції або подивитися питання-відповіді, перейшовши за відповідним посиланням внизу будь-якої сторінки.
Иконка фильма