Скоро у кіно

Скоро у кіно

Вестсайдська історія

Дата старту: 09.12.2021
Формат: 2D
Країна: США
Студії: Twentieth Century Studios
Тривалість: 156 хвилин
Жанр: Мюзикл
Режисер: Стівен Спілберґ

Актори: Енсел Елґорт («Дивергент», «На драйві»), Рейчел Зеґлер, Аріана ДеБос, Девід Альварез, Майк Фейст та інші.

Опис

Стрічка «Вестсайдська історія» розповідає класичну історію суперництва та юнацького кохання в Нью-Йорку 1957 року. Лауреат премії «Оскар» Стівен Спілберґ зняв цей фільм за сценарієм Тоні Кушнера, лауреата Пулітцерівської премії та «Тоні».

Людина-павук: Додому шляху нема

Дата старту: 16.12.2021
Формат: 2D
Країна: США
Студії: Sony
Тривалість:
Жанр: фантастичний екшн
Режисер: Джон Воттс

Актори: Том Холланд («Людина-Павук: Далеко від дому», «Людина-Павук: Повернення додому», «Месники: Війна нескінченності», «Перший месник: Протистояння»), Бенедикт Камбербетч («Доктор Стрендж»)

Опис

Уперше за всю кіноісторію Людини-павука улюбленого супергероя викрито! Пітер Паркер більше не в змозі поєднувати звичайне життя та супергеройські обов’язки. Щоб повернути все назад, він звертається за допомогою до Доктора Стренджа… Проте ставки зростають і Пітер мусить відчути сповна, що означає бути супергероєм!

Матриця: Воскресіння

Дата старту: 22.12.2021
Формат: 2D
Країна: США
Студії: Warner Bros. Pictures
Тривалість: 148 хвилин
Жанр: Наукова фантастика, екшн
Режисер: Лана Вачовскі (франшиза «Матриця»)

Актори: Кіану Рівз (франшиза «Матриця»), Керрі-Енн Мосс (франшиза «Матриця»), Яг'я Абдул-Матін II («Аквамен»), Ніл Патрік Гарріс («Загублена»), Джессіка Генвік («Зоряні війни: Пробудження сили»), Пріянка Чопра, Джонатан Ґроф та інші.

Опис

«Матриця: Воскресіння» – довгоочікувана четверта стрічка улюбленої франшизи від режисерки-новаторки Лани Вачовскі. У новій частині возз’єднаються зірки попередніх фільмів, Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, та виконають культові ролі Нео і Трініті, які зробили їх знаменитими!

Великий червоний пес Кліффорд

Дата старту: 30.12.2021
Формат: 2D
Країна: США
Студії: Paramount
Тривалість: 97
Жанр: сімейна пригода
Режисер: Волт Бекер («Елвін та бурундуки: Бурундомандри», «Старі Пси», «Король вечірок», «Реальні кабани»).

Актори: Джек Вайтхолл («Лускунчик і чотири королівства»), Сієнна Гіллорі (франшиза «Оселя зла», «Ераґон», «Реальне кохання»), Дебі Кемп.

Опис

Захоплива яскрава пригода за мотивами світового бестселера! Чарівний пес Кліффорд живе у звичайній родині. Завдяки безмежній любові і турботі маленьке червоне цуценя вимахало до гігантських розмірів. Незвичайна істота одразу привертає увагу жадібної корпорації, яка задумала щось дуже лихе. Разом зі своїми двоногими друзями Кліффорд повинен зірвати їхні підступні плани

Співай 2

Дата старту: 30.12.2021
Формат: 2D
Країна:
Студії: Universal
Тривалість:
Жанр: анімаційна комедія
Режисер: ҐАРТ ДЖЕННІНҐС («Співай», «Автостопом по Галактиці»).

Актори:

Опис

Продовження культового анімаційного хіта від Illumination на великих екранах! На коалу Бастера та його друзів чекає нова музична пригода. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів, які вразять кожного. Співай разом з ними скоро у кіно!
Иконка фильма