Правила відвідування кінотеатру

Правила відвідування кінотеатру

Ці правила, визначають норми поведінки відвідувачів кінотеатру і спрямовані на забезпечення громадського порядку та збереження матеріальних цінностей на території кінотеатру «КІНО ТЕМА». Контроль за дотриманням порядку в кінотеатрі здійснюють адміністратори, за участю інших співробітників кінотеатру.
 1. Загальні правила.
  1. Сеанс відбудеться при наявності 2-х квитків *, придбаних за повною вартістю; *Для вiдвiдування сеансу дорослим з дiтьми (дитиною), обмеження щодо мiнiмального вiдвiдування знiмається, за умови придбання квитків як для дорослого, так i для дитини.
  2. При високій відвідуваності кінозалу, адміністрація кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадкове місце.
  3. Адміністрація кінотеатру залишає за собою право обмежувати надання посадкових місць за запрошеннями, відповідно до наступних правил: а) на фільми, що мають прем'єрний статус, ліміт запрошень становить від 0 до 4 місць на кожен сеанс; б) на фільми, НЕ прем'єрного статусу, ліміт запрошень становить 8 місць на кожен сеанс;
  4. Бронь квитків знімається автоматично, за 15 хвилин до початку сеансу.
  5. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру.
  6. Дітям до 6-ти рокiв, надається право безкоштовного перегляду фільмів в 2D форматі, в супроводі батьків, без надання посадкового місця. Одному дорослому дозволяється привести на кіносеанс безкоштовно не більше однієї дитини. Перегляд фільмів у 3D форматі є платним для всіх вікових категорій.
  7. На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, опікунів, або з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.
 2. Відвідувачам забороняється
  1. Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс;
  2. Заходити в кiнозал без квитка на сеанс, що проходить в залi;
  3. Займати місця, що не відповідають номеру ряду та місця, вказаному у квитку;
  4. Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
  5. Відвідувати кінозал з напоями та продуктами харчування, придбаними за межами кінотеатру;
  6. Відвідувати кіносеанс з будь-якими видами зброї, колючими і ріжучими предметами, піротехнікою, негабаритними предметами і речовинами, що мають різкий запах;
  7. Під час кіносеансу вести аудіо-, фото-, і відеозйомку, в т.ч. на мобільні телефони та іншi цифрові пристрої;
  8. При порушенні відвідувачем перерахованих вище, а також загальноприйнятих правил і норм поведінки, співробітники кінотеатру мають право вивести його з кінозалу, без відшкодування витрачених коштів.
 3. Вимоги до відвідувачів кінотеатру.
  1. Неухильно виконувати вимоги співробітників кінотеатру;
  2. Заходити в зал згідно придбаного квитка на сеанс;
  3. Займати місця згідно з рядом і номером місця, зазначених у квитку;
  4. Зберігати квитки для контролю до закінчення сеансу. Заява про втрату квитків, адміністрацією не розглядається;
  5. Дбайливо ставитися до майна кінотеатру і не допускати його псування;
  6. Дотримуватись чистоти і порядку в залах для глядачів та на території бару та кінотеатру.
Иконка фильма