Продаж квитків

Продаж квитків

 1. Каса кінотеатру починає роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу, але не пізніше 9: 45.Кінотеатр відкривається за 30 хвилин до початку першого сеансу. У період з понеділка по п'ятницю, каса відкривається за 15 хвилин до першого сеансу, а у вихідні дні за 30 хвилин.
 2. Сеанс відбудеться при наявності куплених квитків;
 3. Заповнюваність сеансів складає не більше 50%. Продаж квитків здійснюється в шаховому порядку з вільними місцями збоку, спереду і ззаду (для забезпечення дистанціювання в кінозалах).
 4. Якщо на будь-якиї сеанс, не було придбано жодного квитка, то після закінчення 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси не проводяться.
 5. Бронювання квитків здійснюється за номером:
  Кінотеатр-Правда: +38 (067) 818 80 75
  Кіно Тема Neo Plaza: +38 (067) 818 80 74
  к-т ім. Маяковського: +38 (067) 818 80 76, +38 (066) 382 85 21
  Нікополь-Кіно: +38 (097) 202 24 84
 6. Бронь на місця / квитки знімається за 10 хвилин до початку сеансу.
 7. Продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу, якщо квитки куплені в касі кінотеатру і за годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн. Повернення здійснюється тільки при наявності чека і самих квитків. (Оn-line немає чека)
 8. У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму, Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов'язаний компенсувати Відвідувачу вартість квитків.
 9. Дітям, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків, право перегляду фільмів надається безкоштовно, без надання місця. Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.
 10. На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.
 11. На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.
 12. При продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження для глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов'язується надати Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.
 13. Купуючи квитки на VIP-місця, Відвідувач викуповує диван на 2 персони та можливість розміститися одному або разом з іншим Відвідувачем.
 14. Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:
  1. Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов'язується їх виконувати.
  2. Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого відвідувач купив Квиток;
  3. Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями для глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого відвідувач купив Квиток (зазначені вікові обмеження для глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)
Иконка фильма