КІНО ТЕМА

Джим Гудзик і ПІРАТИ «Чортова Дюжина»

Оригінальна назва:
Jim Knopf und die Wilde 13
Тривалість, хвилин:
110
Дата виходу на екрани:
14.10.2021
Жанр:
фентезі, комедія, пригоди, сімейний
Країна:
Німеччина
Рік виходу:
2021
В ролях:
Соломон Гордон, Хеннінг Баум, Као Ченмін
Продюсер:
Денніс Ганзель
Микрофон

Согласно з ухвалив КМУ N 1 236 від 09.12.2020 р. при запровадженні “червоного” рівня епідемічної небезпеки дозволяється робота кінотеатрів за умови 100% вакцінації усіх ПРАЦІВНИКІВ та відвідувачів. Співробітники нашого кінотеатру Вже Отримав щеплення, мають гарний настрій та готові працювати далі 🤗 Усі Глядачі могут відвідуваті наші кінотеатри за умови наявності у них документів, что підтверджують проходження полного курсу вакцінації проти вірусу COVID-19, довідки про видужання после зараження вірусом COVID-19, негативних результатів тесту на COVID-19 (терміном Дії НЕ более 72 годин).

Зазначені вимоги НЕ застосовуються до осіб, что НЕ досяглі 18 років. І не забудьте тримати Дистанцію та одягті масочку для вашого захисту! 😷

Пірати з банди “Чортова дюжина” викрадають дітей і клянуться помститися Джиму і Лукасу за перемогу над драконом пані Ікло. Щоб захистити Медландію від чергової загрози, друзі разом зі своїми паровими машинами Еммою і Моллі відправляються в небезпечну подорож, де зустрічаються зі старими друзями: принцесою Лі Сі, містером Тур-Туром і драконом Непомука, а також знайомляться зі справжньою русалкою. Під час їх пригоди може здійснитися і бажання Джима: дізнатися правду про його таємниче походження.