КІНО ТЕМА

Східняк (Творча зустріч)

Вік:
16
Оригінальна назва:
Східняк (Творча зустріч)
Тривалість, хвилин:
195
Дата виходу на екрани:
26.08.2020
Жанр:
комедійне роуд-муві
Країна:
Україна
Рік виходу:
2019
В ролях:
Богдан Бенюк, Анатолій Максимюк, Максим Донець
Сценарист:
Андрій Іванюк
Продюсер:
Андрій Іванюк
Микрофон

25 серпня у кінотеатрі «Кіно Тема», за адресою м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5 ТРЦ “Neo Plaza” відбудеться урочиста прем’єра комедійного роуд-муві «Східняк» за участю творчої групи фільму. Глядачам у Дніпрі стрічку представлятимуть: народний артист України Богдан Бенюк, режисер – Енді Іва та виконавець головної ролі – Анатолій Максим’юк.

«Східняк» виходить у кінотеатрах 20 серпня та стане першою масштабною післякарантинною національною прем'єрою до Дня Незалежності України.

Саме із дебютної стрічки Андрія Іванюка ІнсайтМедіа та дистриб'ютор SVOEkino планують розпочати сезон гучних українських прем'єр.

Програма:

1.Збір гостей, вітальна кава – 18:15-18:30

2. Автограф / фотосесія – 18:30 -19: 00

3. Презентація стрічки – 19:00 -19: 15

4. Перегляд фільму – 19: 15- 20:45

5. Обговорення з Глядач до 21:30

Його позивний “Борода”. Він – невгамовний оптиміст, і здатний вирішити будь-яке питання. Ось і на цей раз він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого звуть “Режисер”. Разом їм доведеться їхати через блокпости, прифронтові міста і села, зустрічатися з військовими і цивільними, потрапляючи в різні халепи – смішні і не дуже…