Новини

Новини

Національна прем’єра комедійного роуд-муві «Східняк» у рамках промо-туру Україною

25.08.2020

25 серпня 2020 р. о 16-00 у кінотеатрі «Кіно Тема», за адресою м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5 (ТРЦ “Neo Plaza” відбулися прес-показ, прес-конференція та урочиста прем’єра комедійного роуд-муві «Східняк» за участю творчої групи фільму. Глядачам у Дніпрі стрічку представляли: народний артист України Богдан Бенюк, режисер – Енді Іва та продюсер Володимир Філіппов.
«Східняк» вийшов у кінотеатрах 20 серпня та став першою масштабною післякарантинною національною прем’єрою до Дня Незалежності України.

Стул
Читайте інші новини
11.12.2022

За участі Благодійного Фонду «Добро ТУТ» відбувся показ мультфільму «Лапи гніву: Легенда про самурая».

11 грудня 2022 року за участі Благодійного Фонду «Добро ТУТ» відбувся показ мультфільму «Лапи гніву: Легенда про самурая». Це вже другий захід, який фонд проводить в нашому кінотеатрі для родин ВПО. Було багато поп-корну, яскраві емоції, незвичайна лотерея та купа подарунків для наших гостей.    
Детальніше
11.06.2022

11 червня 2022 року за участі Благодійного Фонду «Добро ТУТ» відбувся благодійний показ мультфільму «Поганці». Участниками заходу стали діти-переселенці та їхні батьки. Під час війни, дуже важливо, щоб у дітей залишалось дитинство! Особливо важко дітям, які вимушено покинули свої домівки і виїхали з території бойових дій або захоплених територій. Наразі батькам цих дітей дуже важко […]
Детальніше
25.08.2021

Кіно-марафон, присвячений 30-річчю Дня незалежності України.

З 20 по 23 серпня 2021 року в кінотеатрі КІНО ТЕМА, м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5, пройшов Кіно-марафон, присвячений 30-річчю Дня незалежності України. Кіно-марафон проводився Центром народної творчості “Дивокрай”, за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Головний продюсер та автор ідеї – директор КП ЦНТ “Дивокрай” Віктор Боняк. В програмі заходу 20 серпня: 16.00 – показ […]
Детальніше
12.03.2021

Прем‘єра документальної стрічки “Евакуація”

12 березня відбулась прем‘єра документальної стрічки «Евакуація» у кінотеатрі «Кіно Тема» за участі творчої групи. Щиро дякуємо за таку потужну енергетику. Три повні зали небайдужих дніпрян зібрались аби підняти важливу тему для всієї країни. Документальний фiльм «Евакуацiя» режисера Євгена Тiтаренка та продюсера Наталії Хазан дав вiдповiдi на багато питань, а творча група розповіла усе з […]
Детальніше
16.12.2020

Благодійний вечір “Фуете навколо кіно”

Напередодні Дня святого Миколая 16 грудня 2020 р. о 18-30 у кінотеатрі Правда Кіно (проспект Слобожанський, 86) відбувся Благодійний вечір “Фуете навколо кіно”. Мета благодійного вечора – звернути увагу суспільства на проблему недофінансування балету та його розвитку в Україні. Усі кошти зібрані від продажу квитків пішли на підтримку Київського державного хореографічного училища.
Детальніше
25.09.2020

Урочиста прем’єра фільму “Тарас. Повернення”

25 вересня 2020 р. о 18-30 у кінотеатрі «Кіно Тема», за адресою м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5 (ТРЦ “Neo Plaza”) відбулася урочиста прем’єра фільму “Тарас. Повернення.” Режисера Олександра Денисенка за участю творчої групи.
Детальніше