Скоро у кино

Скоро у кино

М3ҐАН

Старт в Україні: 05.01.2023
Формат: 2D
Країна: США
Жанр: трилер
Студія: Universal
Режисер: Джерард Джонстоун («Нічого особливого»).
У ролях: Еллісон Вільямс («Пастка», «Досконалість»), Вайолет Макґроу (теле-серіал «Привиди будинку на пагорбі»).

Опис

Джеймс Ван та Blumhouse представляють новий напружений трилер! За допомогою штучного інтелекту високотехнологічна іграшкова компанія створює ляльку нового покоління М3ҐАН. Унікальна іграшка відразу стає невід’ємною частиною життя осиротілої дівчинки. Розроблена, щоб захищати свою власницю, М3ҐАН швидко еволюціонує від безневинної ляльки до неконтрольованої вбивчої машини.

«Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги»

Старт в Україні: 05.01.2023
Формат: 2D
Країна: США, Китай
Жанр: Бойовик, екшн, комедія
Студія: Miramax, STX, Tencent Pictures
Режисер: Ґай Річі («Джентльмени», дилогія «Шерлок Холмс»)
Актори: Джейсон Стейтем («Мег», «Гнів людський», «Форсаж: Гоббс та Шоу»), Г’ю Ґрант («Джентльмени»), Джош Гартнетт («Гнів людський»), Обрі Плаза та інші.

Опис

Стрічка розповідає про супершпигуна Орсона Форчуна на прізвисько Фортуна (Джейсон Стейтем). Він повинен знайти і зупинити продаж нової смертельної зброї, якою торгує мільярдер Ґреґ Сіммондс (Г‘ю Ґрант). Не маючи іншого виходу, Фортуна об’єднується з кількома найкращими оперативниками світу (Обрі Плаза, Кері Елвс, Баґзі Мелон) та наймає найвідомішу кінозірку Голлівуда, Денні Франческо (Джош Гартнетт). Денні має допомогти їм у масштабній секретній місії з порятунку світу.
Иконка фильма